BDAR
Privatumo politika
Bakalauro studijos | Socialiniai mokslai

Socialinis darbas ir krizių intervencija

Pildyti prašymą
arrow

Programos informacija

Valstybinis kodas
6121JX067

Įgyjama kvalifikacija
Socialinių mokslų bakalauras

Studijų trukmė
Nuolatinės studijos – 3,5 m.

Studijų programos apimtis kreditais
210

2024–2025 s. m. studijų kaina

  • Kredito kaina 
    49,23 Eur
  • Metinė studijų kaina 
    2954 Eur

Studijų tvarkaraštis
Dieninis

Studijų kalba
Lietuvių
Dalis studijų dalykų gali būti dėstoma anglų kalba.

 

Apie programą

Kas tai?

Socialinis darbas ir krizių intervencija yra inovatyvios, iš visuomenės poreikio kylančios studijos, tai viena iš pagalbos žmogui profesijų, reikalaujanti ypatingai aukštos profesinės kompetencijos. Siekiama žmogaus, kuriam teikiamos paslaugos, į(si)galinimo. Studijų procese daug dėmesio skiriama būsimo socialinio darbuotojo asmeninės stiprybės auginimui ir lyderystei. Studentai, sėkmingai baigę studijas, gebės valdyti krizių intervencijos metodus ir situacijas, kurti inovatyvius socialinius projektus, laiku teikti pagalbą socialiai pažeistam žmogui ir visuomenės grupėms.

Tai vienintelės tokio pobūdžio / pakraipos studijos, atitinkančios tarptautinius reikalavimus ir suteikiančios socialinio darbo kvalifikaciją ir krizių intervencijos žinių pagrindus. Baigusieji šias studijas galės dirbti socialinių paslaugų, asmens sveikatos sistemoje, privačiame ir nevyriausybiniame sektoriuje.

 

Rinktis verta

 

Rinksitės studijas su aukšta akademinio personalo kompetencija. Stipriosios KU socialinio darbo studijų pusės – teorijos ir praktikos ryšys, konsultavimas ir terapija: delfinų, egzistencinė terapija, supervizija. Nuo pat katedros įsikūrimo pradžios socialinio darbo studijų programa tarptautinių ekspertų yra įvertinama aukščiausiais balais.

Vienintelė šios krypties studijų programa, kur bakalauro studijos trunka tik 3,5 metų.
Erasmus+ atvers Jums galimybes studijuoti Belgijoje, Vokietijoje, Švedijoje, Suomijoje ir kitur.
Teorines žinias pildysite praktiniais įgūdžiais nevyriausybinėse organizacijose, sveikatos priežiūros įstaigose, socialinio darbo tarnybose ir netgi delfinų terapijos centre.
 

 

Alumnai kalba

Karjera

 

Turėsite galimybę kurti naujus centrus, nevyriausybines organizacijas, įgyvendinti naujas idėjas ir patys susikurti savo darbo vietą. Socialinio darbo katedros absolventai dirba savivaldybių socialinės paramos skyriuose, priklausomybių ligų centruose, vaikų ir senelių globos namuose, ligoninėse, vaiko teisių apsaugos skyriuose ir kitur.

 

Studijos

Tave domina

Priėmimo taisykles

Studijų sąrašas

Tavo kitas žingsnis pažinti KU