BDAR
Privatumo politika
Bakalauro studijos | Inžinerijos mokslai

Uostų technologijų valdymas

Pildyti prašymą
arrow

Programos informacija

Valstybinis kodas
6121EX089

Įgyjama kvalifikacija
Inžinerijos mokslų bakalauras

Studijų trukmė
Nuolatinės studijos – 4 m.

Studijų programos apimtis kreditais
240

2024–2025 s. m. studijų kaina

  • Kredito kaina 
    63,93 Eur
  • Metinė studijų kaina 
    3836 Eur

Studijų tvarkaraštis
Dieninis

Studijų kalba
Lietuvių

Apie programą

Pasirinkę Uostų technologijų valdymo studijas, jūs gebėsite valdyti uosto technologijas, naudotis informacinėmis kompiuterizuotomis IT sistemomis, spręsti logistinius uždavinius, gebėsite įgyvendinti išmanaus autonominio uosto ar e. logistikos idėjas, plėtoti strategines inovacijas – taip prisidėsite prie uosto konkurencingumo didinimo bei jo plėtros proceso. Stiprus, efektyvus, modernus, aplinkai draugiškas ir didėjančius krovinių srautus bei kitus rinkos poreikius patenkinantis – toks yra šiuolaikinis uostas, prie kurio profesionalų komandos prisijungsite ir JŪS!

Rinktis verta

Tai unikali ir perspektyvi studijų programa, kurią baigę įgysite uostų technologijų valdymo bei informacinių technologijų žinių. Šios studijos apima šiuolaikinius veiklos aspektus, tokius kaip: „žaliąjį kursą“, uostų skaitmeninimą. Programos partneriai – įvairių uosto kompanijų ir įmonių atstovai, noriai dalinasi savo patirtimi su studentais pristatydami uoste taikomas ir diegiamas naujoves (inovacijas, technologijas ir kitas sritis apimančius sprendimus) paskaitų ir seminarų metu, organizuodami vizitus į įmones.

Tarptautiškumo galimybės

Studijų metu galėsite pasinaudoti visomis ERASMUS+ programos galimybėmis ir savo teorines bei praktines žinias gilinti studijuojant kitos šalies universitete (turime net 200 ERASMUS+ akademinių partnerių!) ar atliekant praktiką užsienio įmonėje. Klaipėdos universitetas taip pat yra Europos universiteto EU-CONEXUS narys, todėl turėsite galimybę kartu su dar 8 universitetų studentais tiek virtuliai, tiek gyvai studijuoti įvairius jus dominančius dalykus, įgyti ne tik akademinių žinių, bet ir tarpkultūrinių bei komunikacinių įgūdžių, susirasti naujų draugų, plėsti savo būsimą profesinį tinklą.

Geriausiai studijuojantiems - vardinės stipendijos

Augantis uostas, daug stiprių ir savo veiklas plečiančių uosto ar su jo veiklomis susijusių įmonių, lemia didžiulį, tik Klaipėdos universitete ruošiamų, specialistų poreikį. Uosto ir pramonės įmonės, transporto kompanijos norėdamos paskatinti studentus puikiai mokytis, o po studijų tapti jų darbuotojais, geriausiai studijuojantiems studentams siūlo ne tik apmokamas praktikas,  bet ir skiria vardines stipendijas!

Puiki, studijoms pritaikyta infrastruktūra

Po teorinių paskaitų būsimi inžinieriai praktikuojasi puikiai įrengtose ir tiek studijoms, tiek moksliniams tyrimams pritaikytose universiteto laboratorijose. Šiose laboratorijose tirsite medžiagų mechanines savybes, laivo simuliatoriuje vertinsite įvairias uosto infrastruktūros dalis bei jų parametrus ir kt.

Karjera

Klaipėdos uosto įmonėse, kurios laikomos Vakarų regiono žmonių gerovės garantu, dirbsite inžinieriais įvairiose jūrų pramonės ir transporto srityse, uostų administracijose. Galėsite užsiimti krovos darbų, laivų agentavimo, krovinių ekspedijavimo veikla arba dirbti techniniais konsultantais, pramonės įmonių ar jos padalinių vadovais, projektų vadovais komercinėse įmonėse.

Tavo kitas žingsnis pažinti KU

Studijos

Tave domina

Priėmimo taisykles

Studijų sąrašas