BDAR
Privatumo politika
Bakalauro studijos | Fiziniai mokslai

Gamtinė geografija ir okeanografija

Pildyti prašymą
arrow

Programos informacija

Valstybinis kodas
6121CX014

Įgyjama kvalifikacija
Fizinių mokslų bakalauras

Studijų trukmė
Nuolatinės studijos – 4 m.

Studijų programos apimtis kreditais
240

2024–2025 s. m. studijų kaina

  • Kredito kaina
    63,93 Eur
  • Metinė studijų kaina
    3836 Eur

Studijų tvarkaraštis
Dieninis

Studijų kalba
Lietuvių
Dalis studijų dalykų gali būti dėstoma anglų kalba.

Papildoma informacija
Galimybė rinktis pedagoginių studijų modulį.

Apie programą

Vienintelė studijų programa Lietuvoje orientuota į jūros mokslus (fizinę okeanografiją), apjungianti geoinformacines technologijas (GIS) ir gamtinės geografijos žinias mokslinėje bei praktinėje veikloje. Studijuojant pažinsi aplinką taikydamas pažangiausias technologijas nuo akustinių dugno skanavimo metodų iki bepiločių skraidyklių ir palydovinių vaizdų analizės.

Be teorinių žinių įgysi ir praktinių gebėjimų dirbant laboratorijoje ar gamtinėje praktikoje (jūros, krantų, upių tyrimai). Taip pat galėsi rinktis pedagoginių studijų modulį ir papildomai įgyti geografijos mokytojo kvalifikaciją arba tobulinti specifines žinias renkantis gilinamuosius specialybės dalykus.

Rinktis verta

Kartu su technologijomis ir inovacijomis

Mėgstate keliauti, norite pažinti žemę, jūras ir vandenynus? Tuomet išskirtinės ir unikalios Gamtinės geografijos ir okeanografijos studijos kaip tik jums. Studijuodami šią programą, tapsite gamtinės (ypač jūrinės) geografijos specialistais, gebančiais interpretuoti gamtinius, geofizinius, klimatinius ir socialinius reiškinius. Turėsite galimybę pasinerti į jūrų ir vandenynų pasaulį, pajusti jūros dvasią, bangų mūšą ir vėjo gaivą vieninteliame Lietuvos burlaivyje „Brabander“ bei moksliniame laive „Mintis“!

 

Alumnai kalba

Karjera

Baigęs studijas tapsi gamtinės-jūrinės geografijos specialistu, gebančiu interpretuoti gamtinius, klimatinius ir socialinius reiškinius ir šias žinias galėsi praktiškai pritaikyti dirbdamas Lietuvos ir Europos gamtos apsaugos departamentuose bei kitose aplinkos apsaugos įstaigose, hidrometeorologijos tarnybose, saugios laivybos hidrografijos padaliniuose, mokyklose. Taip pat toliau galėsite tęsti studijas magistrantūroje ar dirbti mokslinį tiriamąjį darbą.

 

Tavo kitas žingsnis pažinti KU

Studijos

Tave domina

Priėmimo taisykles

Studijų sąrašas