BDAR
Privatumo politika

Kontaktai

Bendra informacija apie universitetą

 (8 46)  39 89 08

 klaipedos-universitetas@ku.lt

 

El. paštas dokumentų persiuntimui:

 klaipedos.universitetas@ku.lt 

 

Informacija būsimiems studentams

 (8 46) 39 89 93

 studentu.priemimas@ku.lt

Informacija žiniasklaidai

 Tel. (8 46) 39 89 85

 Mob. tel. 865057577

 ziniasklaidai@ku.lt

Valdymo organai
Taryba
Taryba
Tarybos pirmininkas
Vytautas Grubliauskas
Taryba
Referentė
Laura Kolozinskienė
Taryba
Tarybos narė
Nijolė Laužikienė
Taryba
Tarybos narys
Aidas Čurovas
Taryba
Tarybos narys
Arvydas Martinkėnas
Taryba
Tarybos narys
Geriuldas Žiliukas
Taryba
Tarybos narys
Tomas Vainorius
Taryba
Tarybos narys
Vidas Mišeikis
Taryba
Tarybos narys
Vytautas Juščius
Taryba
Tarybos narys
Vladas Žulkus
Senatas
Senatas
Senato pirmininkas
Vaidutis Laurėnas
Senatas
Referentė
Laura Kolozinskienė
Senatas
Senato faksas
Administracija
Administracija
Rektorius
Artūras Razbadauskas
Administracija
Referentė
Kristina Plaktonienė
Administracija
Rektoriaus patarėja
Rita Vaičekauskaitė
Administracija
Rektoriaus patarėjas
Rimantas Vaitkus
Administracija
Rektoriaus patarėjas
Vytautas Adomaitis
Administracija
Infrastruktūros ir plėtros prorektorius
Benediktas Petrauskas
Administracija
Referentė
Kristina Plaktonienė
Administracija
Mokslo ir inovacijų prorektorius
Darius Daunys
Administracija
Studijų prorektorė
Sonata Mačiulskytė
Administracija
Referentė
Laura Kolozinskienė
Administracija
Vyriausioji finansininkė
Jūratė Varpukauskienė
Administracija
Korupcijos prevencijos pareigūnas
Artūras Mažrimas
Administracija
Projekto vadovė
Edita Lenkauskaitė
Sąjungos
Darbuotojų profesinė sąjunga
Darbuotojų profesinė sąjunga
Pirmininkė
Asta Balčiūnienė
Darbuotojų profesinė sąjunga
Pirmininko pavaduotoja
Dalia Kašinskienė
Darbuotojų profesinė sąjunga
Pirmininko pavaduotoja
Romualda Nikžentaitienė
Studentų sąjunga
Studentų sąjunga
Jūros technologijų ir gamtos mokslų fakulteto studentų atstovybė
Socialinių ir humanitarinių mokslų fakulteto studentų atstovybė
Sveikatos mokslų fakulteto studentų atstovybė
Fakultetai ir institutai
Baltijos regiono istorijos ir archeologijos institutas
Administracija
Direktorius
Vasilijus Safronovas
Baltijos regiono istorijos ir archeologijos institutas
Studijų specialistė
Evelina Brezgytė
Baltijos regiono istorijos ir archeologijos institutas
Vyresnioji specialistė
Agnė Jocaitė
Baltijos regiono istorijos ir archeologijos institutas
Vyriausiasis mokslo darbuotojas, profesorius
Vasilijus Safronovas
Baltijos regiono istorijos ir archeologijos institutas
Vyriausiasis mokslo darbuotojas, profesorius
Vygantas Vareikis
Baltijos regiono istorijos ir archeologijos institutas
Vyriausiasis mokslo darbuotojas, profesorius
Vladas Žulkus
Baltijos regiono istorijos ir archeologijos institutas
Vyresnioji mokslo darbuotoja, docentė
Silva Pocytė
Baltijos regiono istorijos ir archeologijos institutas
Vyresnysis mokslo darbuotojas, docentas
Marius Ščavinskas
Baltijos regiono istorijos ir archeologijos institutas
Vyresnysis mokslo darbuotojas, docentas
Vacys Vaivada
Baltijos regiono istorijos ir archeologijos institutas
Vyresnysis mokslo darbuotojas, docentas
Vytautas Jokubauskas
Baltijos regiono istorijos ir archeologijos institutas
Mokslo darbuotoja
Raimonda Nabažaitė
Baltijos regiono istorijos ir archeologijos institutas
Mokslo darbuotojas
Justas Stončius
Baltijos regiono istorijos ir archeologijos institutas
Mokslo darbuotojas, docentas
Hektoras Vitkus
Baltijos regiono istorijos ir archeologijos institutas
Jaunesnioji mokslo darbuotoja
Akvilė Poškienė
Baltijos regiono istorijos ir archeologijos institutas
Jaunesnysis mokslo darbuotojas
Darius Barasa
Archyvas
Eksperimentinės archeologijos ir trasologijos laboratorija
Mokslo darbuotojas, lektorius
Tomas Rimkus
Evangeliškosios teologijos centras
Direktorius, vyresnysis mokslo darbuotojas
Arūnas Baublys
Evangeliškosios teologijos centras, informacinių išteklių ir leidybos centro biblioteka
Vyresnioji bibliotekininkė
Aušrinė Urbonavičienė
Informacinių išteklių ir leidybos centro biblioteka
Vyresnioji bibliotekininkė
Aušrinė Urbonavičienė
Povandeninių tyrimų centras
Naras
Valerijus Krisikaitis
Jūros technologijų ir gamtos mokslų fakultetas
Administracija
Dekanas
Viktor Senčila
Administracija
Plėtros koordinatorė, sekretorė
Gintarė Lavrikaitytė-Kurmienė
Administracija
Prodekanė
Dalia Baziukė
Administracija
Administratorė
Vilma Stripeikaitienė
Administracija
Inspektorė
Aušrinė Bergaudienė
Administracija
Tarybos pirmininkė
Jolanta Janutėnienė
Administracija
Inspektorė
Aušrinė Bergaudienė
Jūros technologijų ir gamtos mokslų fakulteto studentų atstovybė
Informacinių išteklių ir leidybos centro biblioteka
Vyresnioji bibliotekininkė
Renata Neimanė
Informacinių išteklių ir leidybos centro biblioteka
Organizacijos aptarnavimo tarnybos Informacinių technologijų skyrius
Padalinių ir sistemų aptarnavimo specialistas
Mindaugas Stripeikaitis
Informatikos ir statistikos katedra
Vedėjas, docentas
Mindaugas Kurmis
Informatikos ir statistikos katedra
Vedėjas, docentas
Mindaugas Kurmis
Informatikos ir statistikos katedra
Administratorė
Laimutė Brazdeikienė
Informatikos ir statistikos katedra
Laboratorija
Informatikos ir statistikos katedra
Modeliavimo laboratorija
Informatikos ir statistikos katedra
Studijų programų vadovas, profesorius
Vitalij Denisov
Informatikos ir statistikos katedra
Profesorius
Kęstutis Dučinskas
Informatikos ir statistikos katedra
Docentė
Dalia Baziukė
Informatikos ir statistikos katedra
Lektorė
Marta Karaliūtė
Informatikos ir statistikos katedra
Mokslo darbuotoja
Maryna Iurchenko
Informatikos ir statistikos katedra
Dėstytojų kabinetas
Inžinerijos katedra
Vedėjas, docentas
Audrius Senulis
Inžinerijos katedra
Administratorė
Vilma Stripeikaitienė
Inžinerijos katedra
Studijų programų vadovė, profesorė, vyresnioji mokslo darbuotoja
Audronė Žukauskaitė
Inžinerijos katedra
Studijų programų vadovė, profesorė, vyriausioji mokslo darbuotoja
Eleonora Guseinovienė
Inžinerijos katedra
Studijų programų vadovė, profesorė
Jolanta Janutėnienė
Inžinerijos katedra
Vyresnioji mokslo darbuotoja
Olga Anne
Inžinerijos katedra
Docentas
Pranas Mažeika
Inžinerijos katedra
Docentas
Valentinas Kartašovas
Inžinerijos katedra
Docentė
Jurgita Grigonienė
Inžinerijos katedra
Lektorė
Danutė Kiškienė
Inžinerijos katedra
Dėstytojų kabinetas
Jūrų inžinerijos katedra
Vedėja, docentė
Rima Mickevičienė
Jūrų inžinerijos katedra
Administratorė
Aušra Gricė
Jūrų inžinerijos katedra
Profesorius, vyriausiasis mokslo darbuotojas
Sergejus Lebedevas
Jūrų inžinerijos katedra
Studijų programų vadovė, docentė
Birutė Plačienė
Jūrų inžinerijos katedra
Transporto energetikos virtuali laboratorija
Jūrų inžinerijos katedra
Dėstytojų kabinetas
Jūrų inžinerijos katedra
Jūrų inžinerijos katedros faksas
Ūkio dalis
Apsaugos darbuotoja
Ona Rimkienė
Ūkio dalis
Apsaugos darbuotoja
Vaida Kubilienė
Ūkio dalis
Apsaugos darbuotoja
Violeta Šukienė
Ūkio dalis
Apsaugos darbuotojas
Vitas Mockaitis
Organizacijos aptarnavimo tarnybos Infrastruktūros paslaugų skyrius
Budėtoja
Irena Kasiliauskienė
Organizacijos aptarnavimo tarnybos Infrastruktūros paslaugų skyrius
Budėtojas
Anisim Levinte
Jūros tyrimų institutas
Administracija
Direktorė
Zita Rasuolė Gasiūnaitė
Administracija
Direktoriaus pavaduotoja
Aurelija Samuilovienė
Administracija
Tarybos pirmininkė
Viktorija Vaitkevičienė
Administracija
Atviros prieigos paslaugų administratorė
Rosita Milerienė
Administracija
Finansininkė
Snieguolė Zenkevičienė
Administracija
Projekto specialistė
Greta Srėbalienė
Administracija
Vyresnioji specialistė
Aušra Blažauskienė
Administracija
Vyresnioji specialistė
Jūratė Stančienė
Administracija
Vyresnioji specialistė
Romutė Pauliukonienė
Administracija
Vyresnioji specialistė
Simona Mačiukaitė
Administracija
Specialistė
Eglė Karimžanova
Administracija
Specialistė
Eglė Navickienė
Administracija
Specialistė
Jurgita Maračkinaitė
Jūros tyrimų institutas
Studijų programų vadovė, profesorė
Inga Dailidienė
Jūros tyrimų institutas
Dėstytojų kabinetas
Jūros tyrimų institutas
Studijų administratorė
Irma Babrauskienė
Jūros tyrimų institutas
Vyriausiasis mokslo darbuotojas
Artūras Razinkovas-Baziukas
Jūros tyrimų institutas
Vyriausiasis mokslo darbuotojas
Darius Daunys
Jūros tyrimų institutas
Vyriausiasis mokslo darbuotojas
Hans Georg Umgiesser
Jūros tyrimų institutas
Vyriausiasis mokslo darbuotojas
Sergej Olenin
Jūros tyrimų institutas
Vyriausioji mokslo darbuotoja
Zita Rasuolė Gasiūnaitė
Jūros tyrimų institutas
Vyresnioji mokslo darbuotoja
Aurelija Samuilovienė
Jūros tyrimų institutas
Vyresnioji mokslo darbuotoja
Ingrida Bagdanavičiūtė
Jūros tyrimų institutas
Vyresnioji mokslo darbuotoja
Irma Vybernaitė-Lubienė
Jūros tyrimų institutas
Vyresnioji mokslo darbuotoja
Jūratė Lesutienė
Jūros tyrimų institutas
Vyresnioji mokslo darbuotoja
Loreta Kelpšaitė-Rimkienė
Jūros tyrimų institutas
Vyresnioji mokslo darbuotoja
Marija Kataržytė
Jūros tyrimų institutas
Vyresnioji mokslo darbuotoja
Renata Pilkaitytė
Jūros tyrimų institutas
Vyresnysis mokslo darbuotojas
Martynas Bučas
Jūros tyrimų institutas
Vyresnysis mokslo darbuotojas
Mindaugas Žilius
Jūros tyrimų institutas
Vyresnysis mokslo darbuotojas
Nerijus Blažauskas
Jūros tyrimų institutas
Vyresnysis mokslo darbuotojas
Petras Zemlys
Jūros tyrimų institutas
Mokslo darbuotoja
Diana Vaičiūtė
Jūros tyrimų institutas
Mokslo darbuotoja
Evelina Grinienė
Jūros tyrimų institutas
Mokslo darbuotoja
Jolita Petkuvienė
Jūros tyrimų institutas
Mokslo darbuotoja
Rasa Morkūnė
Jūros tyrimų institutas
Mokslo darbuotoja
Toma Dabulevičienė
Jūros tyrimų institutas
Mokslo darbuotoja
Viktorija Vaitkevičienė
Jūros tyrimų institutas
Mokslo darbuotojas
Aleksas Narščius
Jūros tyrimų institutas
Mokslo darbuotojas
Andrius Šiaulys
Jūros tyrimų institutas
Mokslo darbuotojas
Artūras Tadžijevas
Jūros tyrimų institutas
Mokslo darbuotojas
Justas Žaglinskis
Jūros tyrimų institutas
Mokslo darbuotojas
Marius Vasylius
Jūros tyrimų institutas
Mokslo darbuotojas
Nerijus Nika
Jūros tyrimų institutas
Mokslo darbuotojas
Paulius Rapalis
Jūros tyrimų institutas
Mokslo darbuotojas
Sergej Suzdalev
Jūros tyrimų institutas
Mokslo darbuotojas
Tomas Ruginis
Jūros tyrimų institutas
Mokslo darbuotojas
Valentinas Kartašovas
Jūros tyrimų institutas
Jaunesnioji mokslo darbuotoja
Donata Overlingė
Jūros tyrimų institutas
Jaunesnioji mokslo darbuotoja
Greta Gyraitė
Jūros tyrimų institutas
Jaunesnioji mokslo darbuotoja
Jovita Mėžinė
Jūros tyrimų institutas
Jaunesnioji mokslo darbuotoja
Natalija Čerkasova
Jūros tyrimų institutas
Jaunesnioji mokslo darbuotoja
Raimonda Ilginė
Jūros tyrimų institutas
Jaunesnioji mokslo darbuotoja
Vaiva Stragauskaitė
Jūros tyrimų institutas
Jaunesnioji mokslo darbuotoja
Viktorija Sabaliauskaitė
Jūros tyrimų institutas
Jaunesnysis mokslo darbuotojas
Arūnas Balčiūnas
Jūros tyrimų institutas
Jaunesnysis mokslo darbuotojas
Deivydas Šapalas
Jūros tyrimų institutas
Jaunesnysis mokslo darbuotojas
Edvinas Tiškus
Jūros tyrimų institutas
Jaunesnysis mokslo darbuotojas
Tobia Politi
Jūros tyrimų institutas
Jaunesnysis mokslo darbuotojas
Viačeslav Jurkin
Jūros tyrimų institutas
Doktorantė
Agnė Jucytė-Čičinė
Jūros tyrimų institutas
Doktorantas
Vitalijus Kondrat
Jūros tyrimų institutas
Doktorantė
Eglė Baltrėnaitė
Mechanikos ir jūrų inžinerijos laboratorija
Vadovas
Artūras Tadžijevas
Mechanikos ir jūrų inžinerijos laboratorija
Inžinierius
Deivydas Šapalas
Mechanikos ir jūrų inžinerijos laboratorija
Inžinierius
Laimis Vaicekauskas
Mechanikos ir jūrų inžinerijos laboratorija
Specialistė
Danutė Vaupšienė
Pajūrio aplinkos ir biogeochemijos laboratorija
Vadovas
Mindaugas Žilius
Pajūrio aplinkos ir biogeochemijos laboratorija
Inžinierė
Greta Kilmonaitė
Pajūrio aplinkos ir biogeochemijos laboratorija
Laborantė
Urtė Vakarė Drungilaitė
Pajūrio aplinkos ir biogeochemijos laboratorija
151 patalpa
Pajūrio aplinkos ir biogeochemijos laboratorija
223 patalpa
Vandens transporto ir oro taršos laboratorija
Vadovas
Paulius Rapalis
Vandens transporto ir oro taršos laboratorija
Kokybės vadybininkė
Austėja Lileikytė
Vandens transporto ir oro taršos laboratorija
Laborantė
Karolina Dukanauskaitė
Žuvininkystės ir akvakultūros laboratorija
Vadovas
Nerijus Nika
Socialinių ir humanitarinių mokslų fakultetas
Administracija
Dekanas
Rimantas Balsys
Administracija
Referentė
Lilija Zoločevskaja-Putrienė
Administracija
Prodekanė
Alvyda Obrikienė
Administracija
Prodekanė
Reda Jacynė
Administracija
Praktikos vadovė
Alvida Kilienė
Administracija
Praktikos vadovė
Milda Juščienė
Administracija
Studijų koordinatorė
Dalia Garjonytė
Administracija
Studijų koordinatorė
Evelina Žukauskaitė
Administracija
Studijų koordinatorė
Loreta Petravičienė
Administracija
Studijų koordinatorė
Margarita Čiročkina
Administracija
Vyresnioji specialistė
Erika Tarvainienė
Administracija
Vyresnioji specialistė
Sandra Sirvidienė
Administracija
Vyresnioji specialistė
Vitalija Milkerytė
Administracija
Laborantė
Ramunė Angelė Račkauskaitė-Kripė
Socialinių ir humanitarinių mokslų fakulteto studentų atstovybė
Informacinių išteklių ir leidybos centro biblioteka
Vyresnioji bibliotekininkė
Danutė Saukalienė
Informacinių išteklių ir leidybos centro biblioteka
Vyresnioji bibliotekininkė
Danutė Saukalienė
Informacinių išteklių ir leidybos centro biblioteka
Vyresnioji bibliotekininkė
Rasa Petkienė
Informacinių išteklių ir leidybos centro biblioteka
Vyresnioji bibliotekininkė
Aušra Januškaitė
Informacinių išteklių ir leidybos centro biblioteka
Vyresnioji bibliotekininkė
Sigita Užiūnaitė
Organizacijos aptarnavimo tarnybos Informacinių technologijų skyrius
Padalinių ir sistemų aptarnavimo specialistas
Paulius Slavinskas
Ekonomikos katedra
Vedėjas, profesorius
Vytautas Juščius
Ekonomikos katedra
Mokslo darbuotoja
Oleksandra Rozhenko
Filologijos katedra
Vedėja, docentė
Laima Kuprienė
Filologijos katedra
Lektorius
James Mc Geever
Filologijos katedra
Lituanistikos kabinetas ir folkloro laboratorija
Filologijos katedra
Profesorius
Albinas Drukteinis
Filosofijos, menotyros ir komunikacijos katedra
Vedėja, lektorė
Ernesta Molotokienė
Filosofijos, menotyros ir komunikacijos katedra
Profesorius, vyriausiasis mokslo darbuotojas
Petras Grecevičius
Filosofijos, menotyros ir komunikacijos katedra
Architektūros, urbanistikos ir dizaino centras „Baltijos kraštovaizdžiai“
Filosofijos, menotyros ir komunikacijos katedra
Technikas, docentas
Jonas Abromas
Filosofijos, menotyros ir komunikacijos katedra
Techninio aprūpinimo centras
Jono Pauliaus II krikščioniškųjų studijų centras
Direktorius, profesorius, vyriausiasis mokslo darbuotojas
Arvydas Ramonas
Jono Pauliaus II krikščioniškųjų studijų centras
Jono Pauliaus II krikščioniškųjų studijų centras
Docentas
Remigijus Oželis
Lituanistikos ir užsienio kalbų centras
Vadovė
Jūratė Derukaitė
Lituanistikos ir užsienio kalbų centras
Specialistė
Ramunė Valeikienė
Pedagogikos katedra
Vedėja, lektorė
Aida Norvilienė
Pedagogikos katedra
Metodinis kabinetas
Psichologijos katedra
Vedėja
Jūratė Sučylaitė
Psichologijos katedra
Individualaus konsultavimo kabinetas
Psichologijos katedra
Individualaus konsultavimo kabinetas
Psichologijos katedra
Metodinis kabinetas
Psichologijos katedra
Psichologinio konsultavimo centras
Socialinės geografijos ir regionistikos studijų centras
Direktorius, docentas
Eduardas Spiriajevas
Socialinių pokyčių studijų centras
Direktorius
Liutauras Kraniauskas
Tęstinių studijų centras
Vadovė, docentė
Ilona Zubrickienė
Tęstinių studijų centras
Vyresnioji specialistė
Dalia Jakulytė
Tęstinių studijų centras
Vyresnioji specialistė
Danguolė Andrijauskienė
Tęstinių studijų centras
Vyresnioji specialistė
Kristina Lekutienė
Tęstinių studijų centras
Vyresnioji specialistė
Valentina Laurėnienė
Tęstinių studijų centras
Vyresnioji specialistė
Vilija Trumpickienė
Tęstinių studijų centras
Vyresnioji specialistė
Vita Vasiliauskienė
Vadybos katedra
Vedėja, profesorė
Ligita Šimanskienė
Viešojo administravimo ir politikos mokslų katedra
Vedėjas, docentas
Jaroslav Dvorak
Ūkio dalis
Vedėjas
Kęstutis Mazgelis
Ūkio dalis
Apsaugos darbuotoja
Manuela Danulytė
Ūkio dalis
Apsaugos darbuotoja
Violeta Zmitrienė
Ūkio dalis
Apsaugos darbuotojas
Benius Jakelaitis
Ūkio dalis
Apsaugos darbuotojas
Richardas Slavinskas
Ūkio dalis
Apsaugos darbuotojas
Šarūnas Toliušis
Sveikatos mokslų fakultetas
Administracija
Dekanas
Saulius Raugelė
Administracija
Prodekanė
Jurgita Andruškienė
Administracija
Prodekanė
Simona Grigaliūnienė
Administracija
Vyresnioji specialistė, administratorė
Tatjana Žuravliova
Administracija
Vyresnioji specialistė
Edita Mikutavičienė
Administracija
Inspektorė
Edmonda Jakniūnienė
Administracija
Inspektorė
Urtė Norkutė-Macijauskė
Administracija
Praktikos vedėja
Vilma Kasperavičienė
Administracija
Sekretorė
Vilma Kasperavičienė
Sveikatos mokslų fakulteto studentų atstovybė
Informacinių išteklių ir leidybos centro biblioteka
Vyresnioji bibliotekininkė
Aušra Januškaitė
Informacinių išteklių ir leidybos centro biblioteka
Vyresnioji bibliotekininkė
Sigita Užiūnaitė
Organizacijos aptarnavimo tarnybos Informacinių technologijų skyrius
Padalinių ir sistemų aptarnavimo specialistas
Dainius Aponkus
Holistinės medicinos ir reabilitacijos katedra
Vedėja, profesorė
Daiva Mockevičienė
Holistinės medicinos ir reabilitacijos katedra
Sekretorė
Kornelija Mažionytė
Holistinės medicinos ir reabilitacijos katedra
Profesorius
Algimantas Kirkutis
Medicinos technologijų katedra
Vedėjas, docentas
Vytenis Punys
Medicinos technologijų katedra
Sekretorė
Justė Martinkienė
Medicinos technologijų katedra
Docentė
Rita Jankauskienė
Slaugos katedra
Vedėja, docentė
Indrė Brasaitė-Abromė
Slaugos katedra
Laborantė, sekretorė
Vilija Lazarevičiūtė
Slaugos katedra
Vyresnioji mokslo darbuotoja, docentė
Aelita Skarbalienė
Socialinio darbo katedra
Vedėja, profesorė
Ingrida Baranauskienė
Socialinio darbo katedra
Sekretorė
Giedrutė Padleckytė
Socialinio darbo katedra
Profesorė
Elvyra Acienė
Sporto, rekreacijos ir turizmo katedra
Vedėja, profesorė
Asta Šarkauskienė
Sporto, rekreacijos ir turizmo katedra
Administratorė
Simona Gražytė-Rimdžiuvienė
Sporto, rekreacijos ir turizmo katedra
Dėstytojų kabinetas
Sporto, rekreacijos ir turizmo katedra
Žmogaus motorikos laboratorija
Sporto, rekreacijos ir turizmo katedra
Praktikos kabinetas
Sveikatos tyrimų ir inovacijų mokslo centras
Direktorė, vyriausioji mokslo darbuotoja
Alona Rauckienė-Michaelsson
Sveikatos tyrimų ir inovacijų mokslo centras
Administratorė
Audronė Suokaitė
Visuomenės sveikatos katedra
Vedėja, profesorė
Birutė Strukčinskienė
Visuomenės sveikatos katedra
Sekretorė
Aistė Jeriomenkaitė
Organizacijos aptarnavimo tarnybos Infrastruktūros paslaugų skyrius
Budėtoja
Rasa Rakauskaitė
Organizacijos aptarnavimo tarnybos Infrastruktūros paslaugų skyrius
Budėtoja
Zita Kirkickienė
Padaliniai
Finansų ir buhalterinės apskaitos skyrius
Finansų ir buhalterinės apskaitos skyrius
Vyriausioji buhalterė
Silvija Tuminienė
Finansų ir buhalterinės apskaitos skyrius
Vyresnioji buhalterė
Daiva Bagdonienė
Finansų ir buhalterinės apskaitos skyrius
Vyresnioji buhalterė
Gintarė Butkevičienė
Finansų ir buhalterinės apskaitos skyrius
Vyresnioji buhalterė
Ingrida Višniauskienė
Finansų ir buhalterinės apskaitos skyrius
Vyresnioji buhalterė
Irma Pauliukonienė
Finansų ir buhalterinės apskaitos skyrius
Vyresnioji buhalterė
Jolanta Jonauskienė
Finansų ir buhalterinės apskaitos skyrius
Vyresnioji buhalterė
Julija Juozapavičienė
Finansų ir buhalterinės apskaitos skyrius
Vyresnioji buhalterė
Kristina Navierienė
Finansų ir buhalterinės apskaitos skyrius
Vyresnioji buhalterė
Raimonda Čeledinaitė
Finansų ir buhalterinės apskaitos skyrius
Vyresnioji buhalterė
Renata Rudenčenko
Finansų ir buhalterinės apskaitos skyrius
Finansų ir buhalterinės apskaitos skyriaus faksas
Informacinių išteklių ir leidybos centras
Biblioteka
Direktorė
Dalia Kašinskienė
Biblioteka
Administratorė
Nijolė Latauskienė
Biblioteka
Mokslinės komunikacijos skyriaus vedėja
Džeinara Kaunaitė
Biblioteka
Vyresnioji bibliografė
Svetlana Sakalauskienė
Biblioteka
Mokslinės komunikacijos skyrius
Biblioteka
Vartotojų aptarnavimo skyriaus vedėja
Jurgita Senulienė
Biblioteka
Periodikos skaitykla, vyresnioji bibliotekininkė
Rasa Petkienė
Biblioteka
Baltijos regiono istorijos ir archeologijos institutas, vyresnioji bibliotekininkė
Aušrinė Urbonavičienė
Biblioteka
Baltijos regiono istorijos ir archeologijos instituto Evangeliškosios teologijos centras, vyresnioji bibliotekininkė
Aušrinė Urbonavičienė
Biblioteka
Jūros technologijų ir gamtos mokslų fakultetas, vyresnioji bibliotekininkė
Renata Neimanė
Biblioteka
Jūros technologijų ir gamtos mokslų fakultetas
Biblioteka
Socialinių ir humanitarinių mokslų fakultetas, Sveikatos mokslų fakultetas, vyresnioji bibliotekininkė
Aušra Januškaitė
Biblioteka
Socialinių ir humanitarinių mokslų fakultetas, Sveikatos mokslų fakultetas, vyresnioji bibliotekininkė
Sigita Užiūnaitė
Biblioteka
Socialinių ir humanitarinių mokslų fakultetas, vyresnioji bibliotekininkė
Danutė Saukalienė
Biblioteka
Socialinių ir humanitarinių mokslų fakultetas, vyresnioji bibliotekininkė
Danutė Saukalienė
Biblioteka
Socialinių ir humanitarinių mokslų fakultetas, vyresnioji bibliotekininkė
Rasa Petkienė
Biblioteka
Informacijos išteklių formavimo skyrius, vyresnioji bibliotekininkė
Vilma Pipirienė
Biblioteka
Informacijos išteklių formavimo skyrius, vyresnioji bibliotekininkė
Nijolė Garbenčienė
Biblioteka
Informacijos išteklių formavimo skyrius, bibliotekininkė
Aldona Janulaitytė
Biblioteka
Mažosios Lietuvos archyvas, vyresnioji bibliotekininkė
Dana Česnulevičiūtė
Biblioteka
Retų spaudinių sektorius, vyresnioji bibliotekininkė
Lina Navackienė
Leidykla
Direktorė
Lolita Zemlienė
Leidykla
Direktoriaus pavaduotojas
Alfonsas Jankantas
Leidykla
Dailininkė
Eglė Dučinskienė
Leidykla
Elektroninės leidybos maketuotojas
Karolis Saukantas
Leidykla
Vyresnioji mokslinė redaktorė
Romualda Nikžentaitienė
Leidykla
Vyresnioji mokslinė redaktorė
Vilma Urbonavičiūtė
Leidykla
Vyresnysis mokslinis redaktorius
Leidykla
Knygynas
Komunikacijos ir rinkodaros skyrius
Komunikacijos ir rinkodaros skyrius
Vedėja
Inga Petrauskienė
Komunikacijos ir rinkodaros skyrius
Atstovė spaudai
Dalia Grikšaitė
Komunikacijos ir rinkodaros skyrius
Kapelionas
Andrius Vaitkevičius
Komunikacijos ir rinkodaros skyrius
Programuotojas
Tomas Būdvytis
Komunikacijos ir rinkodaros skyrius
Vyresnioji specialistė komunikacijai
Rasa Krolė
Komunikacijos ir rinkodaros skyrius
Vyresnioji specialistė komunikacijai ir rinkodarai
Gabrielė Razia
Komunikacijos ir rinkodaros skyrius
Vyresnioji specialistė komunikacijai ir rinkodarai
Goda Sakalauskaitė
Komunikacijos ir rinkodaros skyrius
Vyresnioji specialistė komunikacijai ir rinkodarai
Milda Borisovienė
Komunikacijos ir rinkodaros skyrius
Vyresnioji specialistė rinkodarai
Justina Čekanauskienė
Komunikacijos ir rinkodaros skyrius
Informacija
Paslaugų centras
Administracija
Vyresnioji specialistė
Ana Timonina-Mickevičienė
Botanikos sodas
Koordinatorė, vyresnioji mokslo darbuotoja
Asta Klimienė
Botanikos sodas
Botaninių kolekcijų kuratorė
Erika Kašelienė
Botanikos sodas
Botaninių kolekcijų kuratorė
Jurgita Ignotienė
Botanikos sodas
Botaninių kolekcijų kuratorė
Laura Normantė
Botanikos sodas
Botaninių kolekcijų kuratorius
Algirdas Švanys
Botanikos sodas
Ūkio dalies vedėja
Ilma Mikutienė
Botanikos sodas
Vadybininkė
Rita Buivydė
Kultūros ir sporto skyrius
Vedėja
Banga Balnaitė-Stonienė
Laivynas
Mokslinių tyrimų laivo „Mintis“ vyresnysis specialistas
Tomas Žapnickas
Laivynas
Vyresnioji specialistė
Julija Vaišvilienė
Strateginės plėtros ir ekonomikos skyrius
Strateginės plėtros ir ekonomikos skyrius
Projektų valdymo ir apskaitos vyresnioji specialistė
Jūratė Beinoriūtė
Strateginės plėtros ir ekonomikos skyrius
Vyresnioji ekonomistė
Agnė Valaitienė
Strateginės plėtros ir ekonomikos skyrius
Vyresnioji ekonomistė investicijoms
Kristina Vaitelienė
Strateginės plėtros ir ekonomikos skyrius
Vyresnioji specialistė
Eglė Žilinskienė
Strateginės plėtros ir ekonomikos skyrius
Vyresnysis inžinierius
Egidijus Gečas
Teisės ir viešųjų pirkimų skyrius
Teisės ir viešųjų pirkimų skyrius
Vedėja
Jorika Buivydaitė
Teisės ir viešųjų pirkimų skyrius
Vyriausiasis specialistas
Tomas Mataitis
Teisės ir viešųjų pirkimų skyrius
Sutarčių valdymo vyresnioji specialistė
Jolanta Kliučininkė
Teisės ir viešųjų pirkimų skyrius
Viešųjų pirkimų vyresnioji specialistė
Erika Tamulienė
Teisės ir viešųjų pirkimų skyrius
Viešųjų pirkimų vyresnioji specialistė
Evelina Radčenkaitė
Teisės ir viešųjų pirkimų skyrius
Vyresnysis specialistas (teisininkas)
Artūras Mažrimas
Teisės ir viešųjų pirkimų skyrius
Teisės ir viešųjų pirkimų skyriaus faksas
Bendrabučiai
Bendrabutis
Vyresnysis bendrabučių administratorius
Lukas Kaminskas
Bendrabutis
Budėtoja
Galina Gončar
Bendrabutis
Budėtoja
Jelena Alūzienė
Bendrabutis
Budėtoja
Jelena Liblik
Bendrabutis
Budėtoja
Vida Dotienė
Bendrabutis
Vyresnysis bendrabučių administratorius
Lukas Kaminskas
Bendrabutis
Budėtoja
Sigita Lebeckienė
Bendrabutis
Budėtoja
Tatjana Alionina
Bendrabutis
Budėtoja
Vida Ruškienė
Bendrabutis
Budėtoja
Violeta Mostavičienė
Kavinės, svetainės ir valgyklos
Aula
KUB'o svetainė
Tarnybos
Mokslo ir inovacijų tarnyba
Mokslo ir inovacijų tarnyba
Vedėja
Laura Šaltytė-Vaisiauskė
Mokslo organizavimo grupė
Vyresnioji specialistė
Agnė Nosavičiūtė
Mokslo organizavimo grupė
Vyresnioji specialistė
Daiva Stašienė
Mokslo organizavimo grupė
Vyresnioji specialistė
Vita Jušienė
Žinių ir technologijų perdavimo grupė
Vyresnioji specialistė
Loreta Staškūnienė
Organizacijos aptarnavimo tarnyba
Organizacijos aptarnavimo tarnyba
Vedėjas
Vytis Radvila
Informacinių technologijų skyrius
Vedėjas
Andrej Šliamin
Informacinių technologijų skyrius
Biuro įrenginių specialistas
Arūnas Barakauskas
Informacinių technologijų skyrius
Informacinių sistemų ir technologijų inžinierius
Martynas Astrauskas
Informacinių technologijų skyrius
Informacinių sistemų ir technologijų programuotojas
Egidijus Laucevičius
Informacinių technologijų skyrius
Informacinių sistemų ir technologijų programuotojas
Mindaugas Šumskis
Informacinių technologijų skyrius
Informacinių technologijų analitikas
Rolandas Garška
Informacinių technologijų skyrius
Padalinių ir sistemų aptarnavimo specialistas
Edmundas Gricius
Informacinių technologijų skyrius
Padalinių ir sistemų aptarnavimo specialistas
Tomas Būdvytis
Informacinių technologijų skyrius
Vyresnioji aptarnavimo specialistė
Izolda Gelferienė
Informacinių technologijų skyrius
Jūros technologijų ir gamtos mokslų fakultetas, padalinių ir sistemų aptarnavimo specialistas
Mindaugas Stripeikaitis
Informacinių technologijų skyrius
Sveikatos mokslų fakultetas, padalinių ir sistemų aptarnavimo specialistas
Dainius Aponkus
Informacinių technologijų skyrius
Socialinių ir humanitarinių mokslų fakultetas, padalinių ir sistemų aptarnavimo specialistas
Paulius Slavinskas
Informacinių technologijų skyrius
Informacinių technologijų skyriaus faksas
Informacinių technologijų skyrius
Serverių patalpa
Informacinių technologijų skyrius
Ryšių tinklo patalpa
Informacinių technologijų skyrius
Nepertraukiamo elektros srovės tiekimo patalpa
Informacinių technologijų skyrius
Ryšių tinklo patalpa
Informacinių technologijų skyrius
Ryšių tinklo patalpa
Informacinių technologijų skyrius
Ryšių tinklo patalpa
Infrastruktūros paslaugų skyrius
Vedėjas
Arvydas Gužauskas
Infrastruktūros paslaugų skyrius
Vyresnioji specialistė
Inga Marozienė
Infrastruktūros paslaugų skyrius
Vyresnioji specialistė
Rasa Povilaitienė
Infrastruktūros paslaugų skyrius
Vyriausiasis statybos inžinierius
Kastytis Viktoras Kunickas
Infrastruktūros paslaugų skyrius
Ūkio dalies vedėjas
Aloyzas Žemgulys
Infrastruktūros paslaugų skyrius
Vyresnysis bendrabučių administratorius
Lukas Kaminskas
Infrastruktūros paslaugų skyrius
Vyresnysis bendrabučių administratorius
Lukas Kaminskas
Infrastruktūros paslaugų skyrius
Budėtoja
Olga Andriejauskienė
Infrastruktūros paslaugų skyrius
Budėtoja
Raisa Botova
Infrastruktūros paslaugų skyrius
Budėtoja
Violeta Šerpytienė
Infrastruktūros paslaugų skyrius
Budėtojas
Algirdas Pikelis
Infrastruktūros paslaugų skyrius
Budėtoja
Rasa Rakauskaitė
Infrastruktūros paslaugų skyrius
Budėtoja
Zita Kirkickienė
Infrastruktūros paslaugų skyrius
Budėtoja
Irena Kasiliauskienė
Infrastruktūros paslaugų skyrius
Budėtojas
Anisim Levinte
Infrastruktūros paslaugų skyrius
Budėtoja
Marytė Pikelienė
Infrastruktūros paslaugų skyrius
Budėtoja
Vida Alma Lukaševič
Infrastruktūros paslaugų skyrius
Budėtoja
Galina Gončar
Infrastruktūros paslaugų skyrius
Budėtoja
Jelena Alūzienė
Infrastruktūros paslaugų skyrius
Budėtoja
Jelena Liblik
Infrastruktūros paslaugų skyrius
Budėtoja
Vida Dotienė
Infrastruktūros paslaugų skyrius
Budėtoja
Sigita Lebeckienė
Infrastruktūros paslaugų skyrius
Budėtoja
Tatjana Alionina
Infrastruktūros paslaugų skyrius
Budėtoja
Vida Ruškienė
Infrastruktūros paslaugų skyrius
Budėtoja
Violeta Mostavičienė
Personalo ir dokumentų valdymo skyrius
Vedėja
Vilda Mažrimienė
Personalo ir dokumentų valdymo skyrius
Darbuotojų saugos ir sveikatos vyresnysis specialistas
Rytis Smalinskas
Personalo ir dokumentų valdymo skyrius
Vyresnioji specialistė
Vita Kačiukevičienė
Personalo ir dokumentų valdymo skyrius
Dokumentų valdymo vyresnioji specialistė
Indrė Kadyrovienė
Personalo ir dokumentų valdymo skyrius
Kokybės vyresnioji specialistė
Daiva Plačenienė
Personalo ir dokumentų valdymo skyrius
Personalo vyresnioji specialistė
Asta Vitkienė
Personalo ir dokumentų valdymo skyrius
Personalo vyresnioji specialistė
Jurgita Taurinskienė
Personalo ir dokumentų valdymo skyrius
Personalo vyresnioji specialistė
Kristina Makasejeva
Personalo ir dokumentų valdymo skyrius
Vyresnioji archyvarė
Dalia Balilionienė
Studijų tarnyba
Studijų tarnyba
Vedėja
Rasa Grigolienė
Studijų tarnyba
Psichologė-konsultantė
Olga Kirejeva
Studentų ir dėstytojų paramos centras
Studentų integracijos vyresnioji specialistė
Deimantė Končiūtė
Studentų ir dėstytojų paramos centras
Studentų priėmimo vyresnioji specialistė
Beata Kajutytė
Studentų ir dėstytojų paramos centras
Studentų reikalų ir karjeros vyresnioji specialistė
Vilma Gintvainienė
Studentų ir dėstytojų paramos centras
Studijų tarptautiškumo vyresnioji specialistė
Indrė Puškorienė
Studentų ir dėstytojų paramos centras
Studijų tarptautiškumo vyresnioji specialistė
Ingrida Rukavičė
Studentų ir dėstytojų paramos centras
Studijų tarptautiškumo vyresnioji specialistė
Jelena Bogatova
Studentų ir dėstytojų paramos centras
Studijų tarptautiškumo vyresnioji specialistė
Kristina Mataitienė
Studentų ir dėstytojų paramos centras
Studijų tarptautiškumo faksas
Studijų organizavimo grupė
Studijų vyresnioji specialistė
Laura Mockuvienė
Studijų organizavimo grupė
Studijų vyresnioji specialistė
Rima Bachmatavičienė
Studijų organizavimo grupė
Studijų vyresnioji specialistė
Vaida Taurinskaitė
Vidaus audito tarnyba
Vidaus audito tarnyba
Vadovas
Alviras Šukys
Vidaus audito tarnyba
Vyresnioji vidaus auditorė
Vida Jocytė