BDAR
Privatumo politika

Kontaktai

Jūros tyrimų institutas

Klaipėdos universitetas
Universiteto al. 17, LT-92294
Klaipėda
Tel. +370 46 398846
El. paštas: info@apc.ku.lt

 

JTI Administracija

Direktorė, vyriausioji mokslo darbuotoja dr. Zita Rasuolė Gasiūnaitė zita.rasuole.gasiunaite@ku.lt + 370 46 39 88 34
Tarybos pirmininkė dr. Viktorija Vaitkevičienė viktorija.vaitkeviciene@ku.lt + 370 46 39 88 76
Pajūrio aplinkos ir biogeochemijos laboratorijos vadovas,
vyriausiasis mokslo darbuotojas
dr. Mindaugas Žilius mindaugas.zilius@ku.lt + 370 46 39 88 18
Mechanikos ir jūrų inžinerijos laboratorijos vadovas,
mokslo darbuotojas
dr. Artūras Tadžijevas arturas.tadzijevas@ku.lt + 370 46 39 87 17
Vandens transporto ir oro taršos laboratorijos vadovas,
mokslo darbuotojas
dr. Paulius Rapalis paulius.rapalis@ku.lt + 370 46 39 86 39
Žuvininkystės ir akvakultūros laboratorijos vadovas,
mokslo darbuotojas
dr. Nerijus Nika nerijus.nika@ku.lt + 370 46 39 88 58
Administratorė Simona Mačiukaitė simona.maciukaite@ku.lt + 370 46 39 88 46
Studijų administratorė Ema Jariašiūnaitė    
Finansininkė Romutė Pauliukonienė romute.pauliukoniene@ku.lt + 370 46 39 87 20
Projektų finansininkė Jurgita Maračkinaitė jurgita.marackinaite@ku.lt + 370 46 39 87 58
Projektų finansininkė Snieguolė Zenkevičienė snieguole.zenkeviciene@ku.lt + 370 46 39 88 35
Personalo specialistė Jūratė Stančienė jurate.stanciene@ku.lt + 370 46 39 88 39
Komandiruočių specialistė Eglė Karimžanova egle.karimzanova@ku.lt + 370 46 39 88 39
Specialistė Eglė Navickienė egle.navickiene@ku.lt + 370 46 39 88 98
Specialistė Aušra Blažauskienė ausra.blazauskiene@ku.lt + 370 46 39 87 16
Tarybos sekretorė Aušra Bytautienė ausra.bytautiene@ku.lt + 370 46 39 87 23

JTI personalas

Vyriausiasis mokslo darbuotojas dr. Artūras Razinkovas-Baziukas arturas.razinkovas-baziukas@ku.lt + 370 46 39 88 44
Vyriausiasis mokslo darbuotojas dr. Darius Daunys darius.daunys@ku.lt + 370 46 39 88 99
Vyriausiasis mokslo darbuotojas dr. Gerald Schernewski gerald.schernewski@ku.lt  
Vyriausiasis mokslo darbuotojas dr. Hans Georg Umgiesser georg.umgiesser@ku.lt  
Vyriausiasis mokslo darbuotojas dr. Marco Bartoli marco.bartoli@ku.lt  
Vyriausiasis mokslo darbuotojas dr. Sergej Olenin sergej.olenin@ku.lt + 370 46 39 88 47
Vyriausiasis mokslo darbuotojas dr. Nerijus Blažauskas nerijus.blazauskas@ku.lt + 370 46 39 87 52
Vyriausioji mokslo darbuotoja dr. Anastasija Zaiko anastasija.zaiko@ku.lt  
Vyriausiasis mokslo darbuotojas dr. Matthias Labrenz    
Vyriausiasis mokslo darbuotojas dr. Ričardas Taraškevičius ricardas.taraskevicius@apc.ku.lt  
Vyriausiasis mokslo darbuotojas dr. Georg Martin    
Vyriausiasis mokslo darbuotojas dr. Kai-Antero Myrberg Kai.Myrberg@ymparisto.fi  
Vyriausioji mokslo darbuotoja dr. Diana Vaičiūtė diana.vaiciute@ku.lt + 370 46 39 88 77
Vyriausiasis mokslo darbuotojas dr. Martynas Bučas martynas.bucas@ku.lt + 370 46 39 88 78
Profesorė Inga Dailidienė inga.dailidiene@ku.lt  
Profesorius Kai Antero Myrberg    
Profesorius Algimantas Česnulevičius    
Vyresnioji mokslo darbuotoja dr. Jūratė Lesutienė jurate.lesutiene@ku.lt + 370 46 39 88 49
Vyresnioji mokslo darbuotoja dr. Loreta Kelpšaitė-Rimkienė loreta.kelpsaite-rimkiene@ku.lt + 370 46 39 87 71
Vyresnioji mokslo darbuotoja dr. Marija Kataržytė marija.katarzyte@ku.lt + 370 46 39 88 77
Vyresnysis mokslo darbuotojas dr. Petras Zemlys petras.zemlys@ku.lt + 370 46 39 88 57
Vyresnioji mokslo darbuotoja dr. Renata Pilkaitytė renata.pilkaityte@ku.lt + 370 46 39 87 24
Vyresnioji mokslo darbuotoja dr. Aurelija Samuilovienė aurelija.samuiloviene@ku.lt + 370 46 39 88 55
Vyresnioji mokslo darbuotoja dr. Reda Dzingelevičienė reda.dzingeleviciene@ku.lt + 370 46 39 88 55
Vyresnysis mokslo darbuotojas dr. Marius Gintalas marius.gintalas@gmail.com + 370 46 39 89 54
Vyresnysis mokslo darbuotojas dr. Pranas Mažeika pranas.mazeika@ku.lt + 370 46 39 89 54
Vyresnioji mokslo darbuotoja dr. Irma Vybernaitė-Lubienė irma.lubiene@ku.lt + 370 46 39 87 76
Vyresnysis mokslo darbuotojas dr. Tomas Ruginis tomas.ruginis@ku.lt + 370 46 39 88 42
Vyresnioji mokslo darbuotoja dr. Jolita Petkuvienė jolita.petkuviene@ku.lt + 370 46 39 87 76
Vyresnioji mokslo darbuotoja dr. Evelina Grinienė evelina.griniene@ku.lt + 370 46 39 88 49
Vyresnysis mokslo darbuotojas dr. Andrius Šiaulys andrius.siaulys@ku.lt + 370 46 39 88 78
Vyresnysis mokslo darbuotojas dr. Igor Kazlov igor.eko@gmail.com  
Vyresnysis mokslo darbuotojas dr. Aleksas Narščius aleksas.narscius@ku.lt + 370 46 39 88 56
Vyresnioji mokslo darbuotoja dr. Ingrida Bagdanavičiūtė ingrida.bagdanaviciute@ku.lt  
Mokslo darbuotojas dr. Audrius Senulis audrius.senulis@ku.lt + 370 46 39 86 93
Mokslo darbuotoja dr. Rasa Morkūnė rasa.morkune@ku.lt + 370 46 39 87 56
Mokslo darbuotojas dr. Sergej Jakovlev sergej.jakovlev@ku.lt  
Mokslo darbuotojas dr. Ali Erturk    
Mokslo darbuotojas dr. Arūnas Balčiūnas arunas.balciunas@ku.lt + 370 46 39 87 36
Mokslo darbuotojas dr. Darius Drungilas darius.drungilas@ku.lt + 370 46 39 89 54
Mokslo darbuotojas dr. Justas Žaglinskis justas.zaglinskis@ku.lt  
Mokslo darbuotojas dr. Marius Vasylius marius.vasylius@ku.lt + 370 46 39 89 54
Mokslo darbuotojas dr. Mindaugas Kurmis mindaugas.kurmis@ku.lt + 370 46 39 89 54
Mokslo darbuotojas dr. Sergej Suzdalev sergej.suzdalev@ku.lt + 370 46 39 88 38
Mokslo darbuotoja dr. Natalja Čerkasova natalja.cerkasova@ku.lt + 370 46 39 87 45
Mokslo darbuotoja Dr. Jovita Mėžinė jovita.mezine@ku.lt + 370 46 39 87 45
Mokslo darbuotoja dr. Toma Dabulevičienė toma.dabuleviciene@ku.lt + 370 46 39 87 82
Mokslo darbuotoja dr. Greta Srėbalienė greta.srebaliene@ku.lt + 370 46 39 87 56
Mokslo darbuotojas dr. Dzmitry Lukashanets    
Mokslo darbuotoja dr. Rasa Idzelytė rasa.idzelyte@ku.lt  
Jaunesnysis mokslo darbuotojas dr. Tomas Eglynas tomas.eglynas@ku.lt  
Jaunesnysis mokslo darbuotojas Martynas Urbikas    
Jaunesnysis mokslo darbuotojas dr. Robertas Staponkus robertas.staponkus@apc.ku.lt  
Jaunesnysis mokslo darbuotojas dr. Vasilij Djačkov vasilij.djackov@ku.lt  
Jaunesnysis mokslo darbuotojas Andrius Skersonas andrius.skersonas@ku.lt  
Jaunesnysis mokslo darbuotojas Deivydas Šapalas   + 370 46 39 89 54
Jaunesnysis mokslo darbuotojas Julius Morkūnas julius.morkunas@apc.ku.lt  
Jaunesnysis mokslo darbuotojas Valdas Langas valdas.langas@ku.lt  
Jaunesnysis mokslo darbuotojas Viačeslav Jurkin viaceslav.jurkin@apc.ku.lt + 370 46 39 87 30
Jaunesnysis mokslo darbuotojas Žydrūnas Lukošius zydrunas.lukosius@ku.lt + 370 46 39 89 54
Jaunesnysis mokslo darbuotojas Mindaugas Kazbaris mindaugas.kazbaris@ku.lt  
Jaunesnysis mokslo darbuotojas Martynas Simutis    
Specialistė Danutė Vaupšienė danute.vaupsiene@ku.lt + 370 46 39 89 54
Specialistas Jonas Gintauskas jonas.gintauskas@ku.lt  
Specialistė Akvilė Kančauskaitė akvile.kancauskaite@ku.lt  
Specialistė Rima Putinienė rima.putiniene@ku.lt  
Specialistė Rosita Milerienė rosita.mileriene@apc.ku.lt + 370 46 39 88 48
Specialistė Viktorija Sabaliauskaitė viktorija.sabaliauskaite@ku.lt + 370 46 39 87 39
Muziejaus specialistė Viktorija Birbionienė    
Kokybės vadybininkas Lukas Šaparnis lukas.saparnis@ku.lt  
Kokybės vadybinikas dr. Valentinas Kartašovas valentinas.kartasovas@ku.lt + 370 46 39 89 54
Inžinierė Greta Kilmonaitė greta.kilmonaite@ku.lt + 370 46 39 87 30
Inžinierius Laimis Vaicekauskas laimis.vaicekauskas@ku.lt + 370 46 39 89 54
Inžinierius Paulius Grekšas    
Inžinierė Elise Lorre    
Laborantė Veronika Biveinytė    
Asistentė Saulė Medelytė saule.medelyte@ku.lt  
Asistentas Igor Osadčij    
Asistentas Saulius Karalius    
Asistentas Jonas Šečkus  

Žuvininkystės ir akvakultūros laboratorija

Smiltynės g. 1, LT-93100
Klaipėda
Tel. +370 46 398846

Vyresnysis mokslo darbuotojas dr. Ramutis Klimas ramutis.klimas@ku.lt  
Jaunesnysis mokslo darbuotojas dr. Arvydas Švagždys arvydas.svagzdys@ku.lt  
Jaunesnysis mokslo darbuotojas Antanas Kontautas antanas.kontautas@ku.lt  
Jaunesnysis mokslo darbuotojas Deividas Jucevičius deividas.jucevicius@ku.lt  
Jaunesnysis mokslo darbuotojas Gintautas Narvilas gintautas.narvilas@ku.lt  
Jaunesnioji mokslo darbuotoja Jelena Fedotova jelena.fedotova@ku.lt  
Jaunesnysis mokslo darbuotojas Marijus Špėgys marijus.spegys@ku.lt  
Jaunesnysis mokslo darbuotojas Remigijus Sakas remigijus.sakas@ku.lt  
Jaunesnysis mokslo darbuotojas Žilvinas Kregždys zilvinas.kregzdys@ku.lt  
Jaunesnysis mokslo darbuotojas Martynas Sprogys martynas.sprogys@ku.lt  
Jaunesnysis mokslo darbuotojas Tomas Zolubas tomas.zolubas@ku.lt  
Specialistė Gerda Petreikytė gerda.petreikyte@ku.lt

Ekologijos ir aplinkotyros mokslo krypties doktorantai

Gabriela de los Ángeles, Escobar Sánchez gabriela.escobar.sanchez@ku.lt
Burak Kaynaroglu burak.kaynaroglu@ku.lt
Saulė Medelytė saule.medelyte@ku.lt
Viktorija Sabaliauskaitė viktorija.sabaliauskaite@ku.lt
Agnė Jucytė-Čičinė agne.jucyte.cicine@ku.lt
Rudy Benetti rudy.benetti@apc.ku.lt
Hamidreza Hajihosseini hamidreza.hajihosseini@apc.ku.lt
Ellise Lorre elise.lorre@apc.ku.lt
Mirco Haseler mirco.haseler@io-warnemuende.de
Greta Kalvaitienė greta.kalvaitiene@apc.ku.lt
Reza Pashaei reza.pashaei@ku.lt
Esther Robbe esther.robbe@apc.ku.lt
Paola Forni paola.forni@ku.lt
Edvinas Tiškus edvinas.tiskus@ku.lt
Soukaina Elyaagoubi soukaina.elyaagoubi@apc.ku.lt
Vaidotas Andrašūnas vaidotas.andrasunas@ku.lt
Karolina Kaziukonytė karolina.kaziukonyte@ku.lt
Lukas Ritzenhofen lukas.ritzenhofen@apc.ku.lt
Johanna Schumacher johanna.schumacher@apc.ku.lt
Vaiva Stragauskaitė vaiva.stragauskaite@jmtc.ku.lt
Sabina Solovjova sabina.lt@gmail.com

Fizinės geografijos mokslo krypties doktorantai

Vitalijus Kondrat vitalijus.kondrat@ku.lt
Ilona Šakurova ilona.sakurova@ku.lt
Erika Čepienė erika.cepiene@ku.lt