BDAR
Privatumo politika
Darbo pasiūlymas
Dive Lietuva

Slaptas pirkėjas (-a)

TAPK SLAPTU PIRKĖJU:

REGISTRACIJA

VIDEO INSTRUKCIJA KAIP UŽSIREGISTRUOTI: https://youtu.be/L0YTzmUyl9o

Slaptas pirkėjas – tai bet kuris parduotuvės, vaistinės, banko, viešbučio ar kitos vietos, kurioje parduodamos prekės ar teikiamos paslaugos, lankytojas. Tai žmogus, kuris stebi, kokius klientų aptarnavimo veiksmus atlieka jį aptarnaujantis personalas: kaip darbuotojas pasitinka lankytoją, kokius klausimus jam užduoda, kokią informaciją apie prekes ir paslaugas suteikia, kaip išlydi klientą ir t.t.

Siūlome galimybę užsidirbti papildomai. Nesvarbu ar gyvenate didmiestyje ar mažame miestelyje, nesvarbu kokio amžiaus esate (ne mažiau 18 m.). Jeigu esate atsakingas, organizuotas, pastabus, sąžiningas ir gerai mokate lietuvių kalbą bei turite prieigą prie interneto užpildykite anketą ir prisijunkite prie mūsų slaptų pirkėjų komandos.

Kodėl verta tapti slaptuoju pirkėju?

  • tai galimybė užsiimti įdomia papildoma veikla bei papildomai užsidirbti
  • užtikriname lankstų darbo laiką, kurį planuojate patys
  • garantuojame asmeninį tobulėjimą: praplėsite akiratį, gausite naujų žinių, ugdysite savo gebėjimus
  • Mokame 3-8 EUR už vizitą, kuriam atlikti reikia 5-30 min. + 30-40 min. užpildyti klausimynui apie vizitą. Jūsų uždarbis tiesiogiai priklausys nuo Jūsų iniciatyvos, profesionalumo ir atliktų užduočių kiekio.

Nors tai įdomus ir smagus darbas, jis taip pat reikalauja daug pasiruošimo ir atsakingumo.

Taip, aš noriu tapti slaptu pirkėju!

Jei Jūs mėgstate bendrauti ir norite siekti meistriškumo naujoje bei perspektyvioje profesijoje, šis pasiūlymas kaip tik Jums! Jei jaučiatės pasirengę prisijungi prie mūsų dinamiškos bei ambicingos komandos, tuomet užpildykite šią registracijos formą.

Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad slaptas pirkėjas turi laisvai kalbėti ir taisyklingai rašyti lietuvių kalba!

Dive Lietuva kolektyvas supažindins Jus su reikalavimais, kurie taikomi profesionaliems slaptiems pirkėjams ir visapusiškai padės Jums išugdyti puikius įgūdžius, reikalingus sėkmingam darbui. Bendrovė nuoširdžiai vertina Jūsų indėlį į įmonės sėkmę ir suteikia karjeros galimybes savo lojaliems slaptiems pirkėjams.

Kaip vyksta atrankos procesas?

1 ETAPAS
Po registracijos sistemoje turėsite susipažinti su teorine medžiaga apie slapto pirkėjo tyrimo metodiką, tyrimų naudą, kaip slapto pirkėjo tyrimai yra atliekami. Susipažinus su medžiaga yra patikrinamos kandidatų žinios apie slapto pirkėjo tyrimus, t.y. sprendžiamas žinių testas.

2 ETAPAS
Atrinktiems kandidatams pateikiama savarankiška praktinė užduotis – atlikti bandomąjį vizitą.

3 ETAPAS
Į mūsų gretas kviečiami geriausiai atrankos metu pasirodę kandidatai, kurie yra toliau apmokomi tapti profesionaliais slaptais pirkėjais – dabar Jūs pasirengę pirmajai realiai užduočiai!

Kilus klausimams susisiekite:

el. p.: atrankos@dive-group.com

tel.: +370 640 44490

Darbo užmokestis: 3-8 Eur už vizitą
Galioja iki: 2024-02-28