BDAR
Privatumo politika

Daugiakanalis virpesių tyrimo modulis OROS Mobi-Pack

Aprašas

12 kanalų skirtų virpesių pagreičių, greičių ir poslinkių jutikliams, mikrofonams ir jėgai, 4 DC kanalai temperatūrai, statiniam slėgiui, sukimo momentui ir apkrovai matuoti. 24 bit konverteriai. Programinė įranga duomenų matavimams, saugojimui ir analizei.

Techninės charakteristikos

Laivų ir pramoninių mašinų defektų identifikavimas, techninės būklės įvertinimas, virpesių šaltinių nustatymas, netikėtų gedimų prevencija, rotorių dinaminis balansavimas vietoje.

Taikymo sritys

Laive ir pramonėje eksploatuojamų energetinių ir technologinių mašinų virpesių (skersinių ir sukamųjų) tyrimams: defektams identifikuoti, techninei būklei įvertinti, virpesių šaltiniams nustatyti, netikėtų gedimų prevencijai realizuoti. Šia įranga gali būti tiriami: riedėjimo ir slydimo guoliai; elektros varikliai ir generatoriai; mechaninės pavaros (krumplinės, diržinės, grandininės); velenų linijos; laivo korpuso ir kitų konstrukcijų virpesiai ir jų virpesių formos; garo ir dujų turbinos, siurbliai, kompresoriai ir t.t.
Įranga leidžia dinamiškai balansuoti rotorius.
12 kanalų skirtų virpesių pagreičių, greičių ir poslinkių jutikliams, mikrofonams ir jėgai, 4 DC kanalai temperatūrai, statiniam slėgiui, sukimo momentui ir apkrovai matuoti. 24 bit konverteriai. Programinė įranga duomenų matavimui, saugojimui ir analizei.